Rezerwy i juniorzy starsi Odry Opole w niedzielę grają u siebie. W klasie okręgowej niebiesko-czerwoni zmierzą się z GLKS-em Kietrz, w Centralnej Lidze Juniorów nasz zespół podejmie Arkę Gdynia.

Juniorzy chcą podtrzymać dobrą serię. Po serii porażek, w dwóch ostatnich meczach punktowali, pokonując Chrobrego Głogów i remisując w Gorzowie Wielkopolskim z Wartą. Po 11 kolejkach podopieczni Grzegorza Zmudy mają na koncie 10 „oczek”, co plasuje ich na 11. pozycji. W niedzielę zmierzą się z 7. w tabeli Arką Gdynia (18 pkt). Gdynianie 5 meczów wygrali, a po 3 zremisowali i przegrali. W dwóch ostatnich kolejkach schodzili z boiska pokonani (0:4 z Podbeskidziem i 0:1 z Górnikiem Zabrze), dlatego do Opola zawitają żądni rehabilitacji. Początek meczu na boisku Centrum Sportu w niedzielę o godz. 12:00.

Dwie godziny później rozbrzmi pierwszy gwizdek spotkania naszych rezerw z GLKS-em Kietrz. Odra II Groszmal ma na koncie dwie kolejne porażki – z Czarnymi Otmuchów i LZS-em Walce. Teraz zagra z sąsiadem w tabeli. Kietrzanie również – jak zespół trenera Łukasza Twardawy – zgromadził dotąd 16 punktów i zajmuje w tabeli „okręgówki” 6. miejsce. Niebiesko-czerwoni są „oczko” wyżej.

Więcej o rozgrywkach CLJ – TUTAJ, z kolei o klasie okręgowej – TUTAJ.

CENTRALNA LIGA JUNIORÓW (grupa zachodnia)
12. kolejka, niedziela, 22 października, godz. 12:00, Centrum Sportu
Odra Opole – Arka Gdynia

KLASA OKRĘGOWA (Opole – grupa II)
11. kolejka, niedziela, 22 października, godz. 14:00, ul. Brzegowa
Odra II Opole – GLKS Kietrz

foto: Mirosław Szozda