Drogi Kibicku, Droga Kibicko! Na wtorkowym (18.00) meczu z Jagiellonią Białystok spodziewamy się zdecydowanie rekordowej od dłuższego czasu frekwencji! Aby każdy Kibic mógł spokojnie wejść na stadion i cieszyć się widowiskiem od 1. minuty, apelujemy: nie zostawiaj przyjścia na mecz na ostatnią chwilę! Tym bardziej, że na Fanów, którzy dotrą wcześniej, czeka wiele atrakcji!

Występ półfinalistki Mam Talent na około 40-30 minut przed meczem, promocja cenowa na gadżety w Sklepie Kibica obowiązująca wyłącznie w godzinach 16.00-17.30, a także unikalne, okazjonalne proporczyki na mecz Odra Opole – Jagiellonia Białystok, których jest tylko 50! To tylko niektóre atrakcje przewidziane dla tych, którzy przy Oleskiej we wtorek pojawią się wcześniej.

Do tego niestety kołowrotki mają ograniczoną przepustowość, a przy tak okazałej frekwencji – nawet przy bardzo sprawnym przechodzeniu, kolejki są nieuniknione. Aby obyło się bez niepotrzebnych nerwów i żeby ani minuta tego wspaniałego widowiska Państwu nie umknęła – zapraszamy na stadion już od 16.00, kiedy to zostaną otwarte i bramy, i Sklep Kibica.

Więcej informacji o możliwości zakupu biletów znajdą Państwo TUTAJ.

Do zobaczenia!