Opolska firma Morgaz na dłużej z Odrą! W siedzibie klubu została podpisana nowa umowa partnerska pomiędzy OKS Odrą Opole a firmą Morgaz. Podpisana umowa jest kontynuacją współpracy nawiązanej w 2021 roku.  Cieszyć może fakt, że przedsiębiorcy z naszego regionu zauważają korzyści płynące ze wzajemnej współpracy z naszym Klubem. Razem możemy więcej!  

Firma Morgaz od chwili powstania (w 1993 roku) świadczy usługi instalacyjno-gazowe dla klientów indywidualnych, firm i podmiotów użyteczności publicznej. Wraz z rozwojem firma rozszerzyła swoją ofertę o serwis urządzeń gazowych, obsługę kotłowni i budowę sieci zewnętrznych zarówno gazowych jak i wodno – kanalizacyjnych. Morgaz specjalizuje się w technologii bezwykopowej tj. w przeciskach poziomych oraz przewiertach sterowanych. Dzięki nowoczesnym technologiom i wykwalifikowanej załodze firma Morgaz realizuje prace dla takich podmiotów jak: Zakłady Gazownicze, Polskie Koleje Państwowe, Zakłady Chemiczne Blachownia, Wodociągi i Kanalizacja i wielu innych indywidualnych odbiorców. W celu zapewnienia wysokiej jakości świadczonych usług utrzymują wysoki poziom szkoleń kadry pracowniczej oraz wymieniają i modernizują park maszynowy.
Nasz nowy sponsor od roku 2004 współpracuje z firmą BOSCH i jest jedynym w regionie certyfikowanym Centrum Serwisowym urządzeń gazowych firmy JUNKERS.

Firma Morgaz świadczy usługi w zakresie:
– przecisków poziomych,
– przewiertów sterowanych,
– budowy sieci gazowych niskiego, średniego i średniego podwyższonego,
– budowy gazowych przyłączy domowych,
– budowy sieci wodociągowych wraz z przyłączami,
– budowy sieci kanalizacyjnej,
– projektów instalacji gazowych oraz sieci wodno – kanalizacyjnych.

F.U.H. MORGAZ

Mirosław Morawski
ul. Partyzancka 72/5
45-802 Opole
tel/fax: (77) 457 37 24
tel. kom. 602 242 654
e-mail: biuro@morgaz.pl