Spotkanie nr 11 tegorocznego okresu przygotowawczego to potyczka z lokalnym rywalem – MKSem Kluczbork.

Po środowym zwycięstwie nad Chrobrym Głogów, tym razem opolska Odra uda się do Kluczborka, aby w sobotę rozegrać kolejny sparing. Rywalem będzie zajmujący aktualnie ostatnią lokatę w pierwszej lidze – MKS Kluczbork.

Dla gospodarzy mecz z Odrą to próba generalna przed startem pierwszoligowych rozgrywek, w których zmierzą się na wyjeździe z Miedzią Legnica 25 lutego. Natomiast „niebiesko-czerwoni” przystąpią już do 11. spotkania w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej. Mimo, że oba zespoły mają przed sobą różne cele w lidze to wierzymy, że już w przyszłym sezonie obejrzymy derby Opolszczyzny na zapleczu Ekstraklasy.

Szykuje się zatem interesujący pojedynek jak przystało na bogatą historię rywalizacji pomiędzy zespołami z Opola i Kluczborka. Dodajmy, że wypożyczony do Odry Szymon Skrzypczak, miał przyjemność reprezentować barwy MKS Kluczbork w sezonie 2011/12.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 12:00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Kampusie Stobrawa, przy ul. Sportowej 7 w Kluczborku. Wstęp wolny. W przypadku dobrej aury pogodowej, na którą niestety się nie zanosi jest możliwość gry na boisku naturalnym.[grafika-wlasne]