W 18 kolejce Fortuna 1 Liga przegrywamy na wyjeździe z ŁKS Łódź 2-1.

Podopieczni trenera Dietmara Brehmera słabo rozpoczęli mecz, czego efektem była bramka Piotra Janczukowicza już w szóstej minucie meczu. Opolski zespół z minuty na minutę starał się uspokoić grę, jednak nie do końca się to udawało. ŁKS podwyższył w 22. minucie za sprawą Łukasza Sekulski ego. Od tego momentu niebiesko-czerwoni uspokoili grę. W 30 minucie oko w oko z bramkarzem gospodarzy stanął Adam Żak, jednak górą był doświadczony zawodnik ŁKS-u. Do szatni niebiesko-czerwoni schodzili przegrywając 0-2.

Po zmianie stron Odra zdominowała rywala i dążyła do strzelnica bramki kontaktowej. W 62. minucie Arkadiusza Malarza pokonał Konrad Nowak. Odra nie przestawała napierać i do końcowych minut meczu była w grze o jeden punkt. Niestety na trudnym terenie w Łodzi nie udało się go wywalczyć, przez co opolanie musieli uznać wyższość ŁKS-u, który triumfował 2-1.

Następne spotkanie już w najbliższy piątek 5 marca na stadionie przy Oleskiej 51 zmierzymy się ze Stomilem Olsztyn.

18. kolejka Fortuna 1 Ligi, sobota 27.02.2021 r., godz. 12:40.

ŁKS Łódź – Odra Opole 2-1 (2-0)