Przy okazji sobotniego meczu Odry z Podbeskidziem Bielsko-Biała sponsorzy Nice 1 Ligi postawią na naszym stadionie mobilne miasteczko z wieloma atrakcjami.

Na wszystkich kibiców czeka wiele atrakcji. Pierwszą z nich będzie refleksomierz. Jest to urządzenie sprawdzające refleks. Zabawa polega na jak najszybszym wyłączeniu zapalających się lampek – rywalizują ze sobą dwie osoby przy stole. Atrakcja ta skierowana jest zarówno do dzieci, jak i dorosłych. Druga atrakcją będzie konsola PS4 oraz gra FIFA18 na dwa pady. Każdy będzie mógł zmierzyć się z przeciwnikiem, grając swoją ulubioną drużyną!

To jednak nie koniec niespodzianek. Wszystkie osoby, które odwiedzą nasze miasteczko będą mogły sprawdzić swoje umiejętności piłkarskie. Obok namiotu ustawiona zostanie bramka celnościowa, która posiada cztery otwory różnej wielkości, rozmieszczone na rożnych wysokościach o rożnej punktacji. Zawodnicy będą mieli określoną liczbę strzałów i jeśli zbiorą odpowiednią ilość punktów, wygrają nagrodę od oficjalnego sponsora, czyli Fortuny.

Kolejną atrakcją będzie bramka radarowa, czyli urządzenie do pomiaru siły kopnięcia piłki. Kibice, którzy uderzą futbolówkę najmocniej, wygrają upominek od Fortuny.

Strefa będzie czynna na dwie godziny przed meczem oraz w przerwie. W Opolu na kibiców będzie czekać jeszcze jedna atrakcja. Przy okazji meczu z Podbeskidziem sponsor tytularny ligi, firma Nice, pojawi się ze swoim pokazowym samochodem. Wszystkie osoby, które odwiedzą stoisko Nice i wypełnią kupony konkursowe, wezmą udział w losowaniu nagrody niespodzianki – piłki Nice.

Zapraszamy!

foto: Mirosław Szozda, źródło: 1liga.org