Tym razem rywalem Niebiesko-Czerwonych będzie trzecioligowe GKS 1962 Jastrzębie.

Zespół z Jastrzębia Zdrój jest liderem trzeciej grupy III ligi. Ma pięć punktów przewagi nad Ruchem Zdzieszowice oraz dziewięć nad Rekordem Bielsko-Biała. Dla GKSu będzie to trzeci sparing tej zimy. Pierwszy to wygrana 4:1 z BKSem Stal Bielsko-Biała. Drugi to kolejne zwycięstwo, tym razem 2:1 z GKSem Katowice.

Odra ma za sobą sześć meczów kontrolnych. Wygrała dwa pierwsze – ze Skrą Częstochowa (4:0) oraz ROWem 1964 Rybnik (3:0). Cztery kolejne spotkania to porażki, ale trzeba zaznaczyć, że w pewnym momencie drużynę zdziesiątkowała choroba.

W jutrzejszym meczu na pewno nie zobaczymy Marka Gancarczyka, który nadal jest chory i schudł już 4 kilogramy. Z chorobą nadal zmaga się Szymon Przystalski. Z kolei Łukasz Winiarczyk ma odbitą stopę, a Dawid Wolny podkręcony staw skokowy. Ten ostatni może jutro zagra, ale wszystko zależy od stanu jego zdrowia.

Spotkanie odbędzie się 4 lutego 2017r. na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Centrum Sportu w Opolu, przy ul. Wandy Rutkiewicz 10 o godz. 12:00. Wstęp wolny.

[grafika-wlasne]