Komentarz trenera Odry po remisie w Bytowie.

– Jadąc tu dowiedziałem się, że Odra cztery razy rywalizowała w Bytowie i cztery razy przegrala. Chcieliśmy więc dzisiaj zagrać za trzy punkty, wyprzedzić Bytovię w tabeli. Nie udało się, taki jest futbol. Przestrzegałem moich piłkarzy, byśmy nie grali na warunkach, jakie próbuje Bytovia w swoich meczach stworzyć; jaką piłkę lubi. To nam się nie udało. Mecz był taki, jakiego nie chcieliśmy zagrać.

– Poznałem też trochę folkloru. Pozdrawiam serdecznie kibiców, którzy siedzieli za naszą ławką. Może niech się bardziej zainteresują ławką niż piłką, ale OK. Jeśli to im sprawia przyjemność, to pozdrawiam i dziękuję. Coś nowego mnie dzisiaj spotkało.

– Wracając do samej gry: dwa stałe fragmenty zaważyły o wyniku. Mieliśmy swoje okazje po szybkim ataku. Powinniśmy je inaczej rozwiązywać. Musimy od siebie wymagać więcej zarówno indywidualnie, jak i jako zespół, jeśli chcemy zdobywać punkty.

– Fantastyczny strzał z rzutu wolnego przesądził o remisie 1:1, po którym czeka nas wielogodzinna podróż do domu. Za chwilę gramy u siebie z Wartą i musimy być do niego dobrze przygotowani.

foto: Mirosław Szozda