Popularny “Feciu”, wieloletni zawodnik naszego klubu, odpowiadać będzie za szkolenie bramkarzy w pierwszej drużynie. Zastąpi on na tym stanowisku Adama Kanię, który będzie zajmował się teraz bramkarzami trenującymi w drużynach młodzieżowych Odry. Tym samym obaj zamienili się rolami. Od kilkunastu miesięcy Feć zajmował się bowiem młodymi golkiperami Odry.

Mający 43 lata “Feciu” jest wychowankiem naszego klubu, związany jest z nim wiele lat. W karierze zawodniczej stał również między słupkami takich klubów jak: Piast Gliwice, Ruch Zdzieszowice, Małapanew Ozimek czy Piast Strzelce Opolskie. Od kilku lat pracuje jako szkoleniowiec bramkarzy, a także samodzielnie prowadził w IV lidze i klasie okręgowej zespół ze Skorogoszczy.

Życzymy powodzenia i jak najmniej straconych goli jego podopiecznych w I lidze.