Profil Odry Opole na popularnej społecznościówce przekroczył kolejny pułap! Dziękujemy za każde polubienie!

4 sierpnia 2016 – po 3 miesiącach od poprzedniego tysiąca – klubowemu profilowi “stuknęła” okrągła dycha (10 000), sugerowialiśmy wówczas, że w tak zawrotnym tempie kolejne mogą pojawić się jeszcze 2 razy w tym roku!”

Szanse na to rosną z każdym golem i punktem naszych drużyn, a skoro doskonałe wyniki piłkarze Odry Opole notują od żaków, aż po pierwszy zespół, także oczekiwanie na sukcesy w sieci ulega znacznemu skróceniu.

Serdecznie zapraszamy na profil Odry na Facebooku, to niezawodna “przypominajka” o najważniejszych wydarzeniach oraz niekończący się potok informacji o klubie! Bądźcie z nami każdego dnia!

Mile widziane będzie też skorzystanie z zakładki “Zaproś znajomych do polubienia tej strony!” – trudno o lepszy moment na przyciągnięcie nowych kibiców, tak świetnego okresu w historii Odry nie notowaliśmy od wielu lat.

Czytaj także: Oświetlenie stadionu! Dlaczego to takie ważne?

Według facebookowych statystyk najwięcej fanów Odry (9 354) rekrutuje się oczywiście z Polski, zamieszkuje Opole (3 022) oraz posługuje językiem polskim (10 106), a mężczyźni stanowią 82% kibiców, wobec 18% kobiet.

Głosuj na projekt Odry Opole (nr 5): dialog.um.opole.pl

Odwiedź dedykowaną stronę: oswietlodrę.pl