Rezerwy Odry poniosły porażkę na boisku wicelidera w meczu 10. kolejki rozgrywek klasy okręgowej.

Co prawda to nasze rezerwy jako pierwsze wyszły w Walcach na prowadzenie – w 24. minucie z rzutu karnego na listę strzelców wpisał się Paweł Ogonowski – ale po 11 minutach było już 2:1 dla rywali, którzy w drugiej połowie ustalili wynik. Dla drużyny Łukasza Twardawy – tym razem wzmocnionej tylko jednym pierwszoligowcem, bramkarzem Mateuszem Kuchtą – była to druga z rzędu porażka. Tydzień wcześniej Odra II Groszmal uległa Czarnym Otmuchów, wskutek czego w tabeli klasy okręgowej osunęła się z pozycji wicelidera na 5. miejsce. Za tydzień domowy mecz z GLKS Kietrz.