Sztab szkoleniowy naszej drużyny został rozszerzony.

Łukasz Becella będzie pełnił funkcję drugiego trenera niebiesko-czerwonych. Ma też odpowiadać w naszym klubie za skauting. W przeszłości Becella pracował m.in. w MKS-ie Oława, MKS-ie Kluczbork, Śląsku Wrocław czy – ostatnio – Pogoni Szczecin. Był też związany z juniorskimi reprezentacjami Polski. Jest licencjonowanym trenerem UEFA Pro.

Sztab szkoleniowi Odry wzmocnił też prof. Marcin Andrzejewski, którego obecność była awizowana przez Mariusza Rumaka na jego powitalnej konferencji prasowej, Fizjolog współpracował z naszym szkoleniowcem już w kilku innych klubach: Lechu Poznań, Śląsku Wrocław oraz Zawiszy Bydgoszcz.

Pozyostała część sztabu pozostaje bez zmian. Asystentami trenera są Daniel Wojtasz i Piotr Plewnia, trenerem przygotowania fizycznego Grzegorz Maroński, a za szkolenie bramkarzy odpowiada Adam Kania.

foto: Pogoń Szczecin