Rezerwy naszego klubu pokonały na wyjeździe 3:1 prowadzącą w tabeli II grupy klasy okręgowej Pogoń Prudnik.

Nie ma w tym jednak nic dziwnego, jeśli się weźmie pod uwagę, że Odra II grała w mocnym składzie z siedmioma zawodnikami z kadry pierwszej drużyny. Podopieczni trenera Łukasza Twardawy wszystkie trzy bramki zdobyli w krótkim odstępie czasu, bo zaledwie w 11 minut. Tuż przed przerwą gospodarze trafili do siatki za sprawą Marcina Rudzkiego, ale więcej razy nie zdołali już pokonać niepełna 17-letniego Macieja Turka.

Pogoń Prudnik – Odra Groszmal II Opole 1:3 (1:3)
0:1 – Marzec, 27 min
0:2 – Gancarczyk, 36 min
0:3 – Nowak, 38 min
1:3 – Rudzki, 45 min
Odra II: Turek – Czmielewski, M. Swendrowski, Cverna, T. Swendrowski – Żagiel, Wepa, Nowak, Pietruszka – Gancarczyk (60. Stanisz), Marzec.
Trener Łukasz TWARDAWA.

Wyniki i tabela II grupy opolskiej „okręgówki” – TUTAJ.

Kolejny mecz Odra Groszmal II zagra w niedzielę 22 kwietnia na stadionie przy ul. Brzegowej. Do Opola przyjedzie Victoria Cisek.