Po poniedziałkowym meczu z GKS-em Katowice już jutro kolejny mecz z GKS-em tym razem tym z Tych.

Dużo lepszego bilansu oczekiwali sympatycy GKS-u Tychy na półmetku rundy jesiennej. Zarówno klubowi działacze oraz sympatycy tyskiego zespołu liczyli na walkę o awans do PKO Ekstraklasy, a obecnie nasz najbliższy rywal plasuje się na 13. miejscu. Ponadto zespół prowadzony przez Dominika Nowaka odpadł z rozgrywek Fortuna Puchar Polski po meczu z trzecioligową Zawiszą Bydgoszcz. W piątkowym meczu na pewno nie wystąpi Krzysztof Wołkowicz, który w poprzedniej kolejce złapał czwartą żółtą kartkę. Pod znakiem zapytania stoi natomiast występ Daniela Rumina, Mateusza Radeckiego oraz Antonio Domingueza

Dla naszego zespołu to kolejne spotkanie z gatunku tych za 6 punktów. Piątkowy rywal wyprzedza nasz zespół o 4 punkty i wszyscy mają świadomość, że nie można pozwolić na zwiększenie strat. Do nieobecnych z powodu kontuzji: Piotra Żemło, Konrada Kostrzyckiego i Macieja Wróbla dołączył Oskar Paprzycki oraz Dawid Czapliński, którzy w poprzednim spotkaniu zobaczyli 4 żółte kartki w bieżącym sezonie.

GKS Tychy i Odra Opole w ligowych bataliach rywalizowały ze sobą już dwadzieścia cztery razy. Niebiesko-czerwoni ośmiokrotnie wygrywali, 11 razy schodzili z boiska pokonani, a pięciokrotnie pojedynki kończyły się podziałem punktów. Bilans bramkowy 43-26 na korzyść GKS-u.

Piłkarze Piotra Plewni w poprzedim sezonie odczarowali stadiony w Łodzi i Katowicach, w 7. kolejce w Gdyni teraz czas na Tychy!

Spotkanie GKS Tychy – Odra Opole (09.09.2022 r. godz. 18:00) możecie obejrzeć:

  • kupując dostęp do transmisji PPV (część zysków wróci na konto klubu) (LINK)
  • wykupując pakiet POLSAT BOX GO (LINK)

Faworytem piątkowego spotkania jest drużyna gospodarzy. Kurs w FORTUNIE na to, że Odra wygra w Tychach wynosi 3.75 Wejść do gry i sprawdzić inne zakłady Fortuny możecie klikając w –> LINK

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem”.