Firma Licon International, główny dystrybutor w Polsce paneli podłogowych tureckiej marki BodenClick, nowym sponsorem Odry Opole! Od wiosny logo marki BodenClick będzie eksponowane m.in. na koszulkach meczowych drużyny.

LICON INTERNATIONAL z sukcesami funkcjonuje w branży meblarsko – tapicerskiej nieprzerwanie od 1998 roku. Przez ten okres stali się jednym z czołowych dostawców meblarskich włóknin technicznych, tarcicy i materiałów płytowych w Polsce.

Na ten sukces składają się zarówno ciągłe poszerzanie oferty, poszukiwanie nowych możliwości zakupowych na rynkach zagranicznych jak i stała praca nad ulepszaniem świadczonego serwisu, profesjonalizm kadr i skoncentrowanie się przede wszystkim na potrzebach klienta. To właśnie ten czynnik sprawił, że w ciągu tych lat znacznie rozrosła się ilość asortymentów, które dostarczają.
Firma Licon posiada 3 linie do przewijania i cięcia włóknin, co pozwala szybko i elastycznie pracować na materiałach nawet do szerokości 3,2 m i średnicy ponad 70 cm. W 2015 r. nabyli udziały w linii produkcyjnej spunbondu w Chinach co pozwala skuteczniej reagować na potrzeby rynku. Znacznie zwiększyła się także oferta w zakresie materiałów drewnianych i płytowych. Wszystko to jest efektem pracy i kontaktów na Białorusi, Ukrainie, Rumunii, Słowacji i w Chinach.

LICON INTERNATIONAL Sp. z o.o. Sp. k. 
ul. Chrząstowicka 8
46-053 Dębie
Godziny otwarcia: Pn-Pt 8:00 – 16:00
Telefon/Faks: +48 77 427 08 70 / +48 77 427 08 71