W 1/16 Finału Totolotek Pucharu Polski przegrywamy na wyjeździe z drużyną Legii II Warszawa 1:0.

Od początku stroną dominującą zgodnie z przewidywaniami była Odra. Szczególnie aktywni byli debiutujący w podstawowym składzie Hiszpan German Ruiz i Arkadiusz Piech. Ruiz oddał kilka strzałów po, których piłka minimalnie mijała światło bramki lub w bramce gospodarzy dobrze interweniował Miszta. Strzały Piecha również nie znajdowały drogi do bramki. Końcówka pierwszej połowy to dwa strzały z dystansu ze stałych fragmentów warszawian ale za każdym razem na posterunku  był Kacper Rosa.

W drugiej części obraz gry się nie zmienił i gra głównie toczyła się na połowie gospodarzy. Kolejny strzał Piecha został zablokowany. W 60 minucie strzał z dystansu oddał Tijs Timmermans, jednak bramkarz warszawian popisał się kapitalną obroną.

W 75 minucie po rzucie rożnym strzał głową oddał Trojak, piłka minęła bramkarza i dopiero z linii bramkowej wybili ja obrońcy stołecznych. Kontra gospodarzy okazała się skuteczna. Piłkę na lewą stronę boiska otrzymał Konik podbiegł kilka metrów i zdobył zwycięską bramkę dla “L”.
Odra najbliżej wyrównania była w 87 minucie, kiedy to postrzale Skrzypczaka obrońcy odbili piłkę na rzut rożny.

Protokół meczowy:

1/16 Finału Totolotek Pucharu Polski
Środa 30.10.2019 r., godz. 18:00, Stadion Miejski w Ząbkach

Legia II Warszawa – Odra Opole  1:0 (0:0)

Patryk Konik 75′.

Sędziował Patryk Gryckiewicz (Toruń).

Legia II Warszawa: Miszta – Mosór, Łakomy, Orlik, Waniek, Pruchnik (K), Cichocki (Cielemęcki 82′), Niski, Neuman (Włodarczyk 70′), Mydlarz (Konik 46′), Grudziński.

Rezerwowi: Kobylak, Wach, Sobiecki,
Trener Piotr KOBIERECKI.

Odra Opole: Rosa 52′ – Żemło, Wypych, Mesjasz, Słaby, Winiarczyk (K)(Błanik 62′), Sobol, Trojak, Timmermans (Czyżycki 77′), Ruiz Gonzale (Skrzypczak 80′), Piech.

Rezerwowi: Kołotyło, Mikinic, Adamec, Wdowik, Wróbel
Trener Piotr PLEWNIA.

Żółte kartki: Orlik, Mydlarz – Wypych, Timmermans, Skrzypczak.