Piłkarskie święto za nami. „Niebiesko-czerwoni” zgodnie z oczekiwaniami, pokonali ostatnią w tabeli Polonię Bytom 3:0, zajmując drugie miejsce na zakończenie rozgrywek II ligi. Oto co po spotkaniu powiedzieli nasi piłkarze.

Bartosz Kowalczyk: – W pierwszej połowie szybko strzeliliśmy bramkę, co przełożyło się na ostateczny rezultat spotkania. Przez cały mecz kontrolowaliśmy przebieg gry, choć Polonia faktycznie oddała kilka groźnych strzałów, ale na szczęście wyszliśmy z tego obronną ręką. Dla mnie było to wyjątkowe spotkanie. Czułem sporo adrenaliny, ponieważ wystąpiłem pierwszy raz przy takiej publiczności i super kibicach. Wydaje mi się, że zagrałem poprawnie i z tego bardzo się cieszę.

Marcin Wodecki: – Bardzo chciałem zdobyć trzeciego gola, ponieważ była szansa na zdobycie korony króla strzelców. Czułem po zdobyciu drugiej bramki, że trzecia wisi w powietrzu, dlatego mocno zasuwałem z piłką na środek boiska. Niestety nie udało się, ale cieszą bramki i zwycięstwo.

Łukasz Staroń: – Cieszę się, że strzeliłem bramkę i wystąpiłem na koniec sezonu w pierwszym składzie, a przede wszystkim mogłem poczuć tą atmosferę z wysokości murawy. Gdy słychać tak głośny doping kibiców, to naprawdę dodaje skrzydeł.

Tomasz Wepa: – Na pewno w I lidze nie będzie tak łatwo jak w aktualnym sezonie. Chciałbym podziękować w imieniu całej drużyny wszystkim kibicom za wsparcie w każdym spotkaniu nie tylko w Opolu. Bardzo za to dziękujemy, bądźcie z nami w przyszłym sezonie, ponieważ będzie z pewnością dużo trudniej niż teraz, zatem liczymy na Wasze wsparcie.

[foto-wlasne][rozmawial-sebastian]