Podczas Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia OKS Odra Opole podjęto decyzję o przekazaniu praw do nazwy klubu, herbu i miejsca w lidze do Spółki Akcyjnej OKS Odra Opole.

Kilka tygodni temu Radni Miasta Opola wyrazili zgodę na powołanie Spółki Akcyjnej Odra Opola. W listopadzie Prezydent Miasta Opola przedstawił kandydatów do rady nadzorczej. Rada nadzorcza będzie składała się z trzech osób – rekomendację otrzymali: Natalia Gaweł z zawodu prawnik, Mirosław Romanowicz – członek zarządu ds. operacyjnych Energetyki Cieplnej Opolszczyzny SA – głównego sponsora klubu oraz Janusz Wysocki – były prezes Odry. Natomiast Naczelnik Wydziału Sportu, a zarazem były piłkarz i działacz Naszego Klubu – Tomasz Lisiński ma zostać prezesem nowo powstałej spółki.

Członkowie stowarzyszenia prowadzącego nasz klub zgodzili się na przekazanie go do nowo powstałej spółki miejskiej.