Młodzieżowcy wypożyczeni do Odry Opole zagrali w wyjazdowym meczu kadry U-20 ze Szwajcarią, zakończonym porażką 0:1.

Jedyny gol padł na początku drugiej połowy. Z naszej opolskiej dwójki, na murawie przebywał wtedy jedynie Serafin Szota, który – podobnie jak w przegranym 0:3 czwartkowym domowym starciu z Włochami – zaliczył pełny 90-minutowy występ. Tym razem, jedynie wejście z ławki zanotował z kolei Jakub Moder. Na ostatni kwadrans zastąpił Damiana Pawłowskiego z Wigier Suwałki.

Po dwóch kolejkach Polska bez punktu i gola okupuje ostatnie miejsce w tabeli Elite League, ustępując Włochom, Anglikom, Niemcom, Szwajcarom, Holendrom, Portugalczykom i Czechom. Dla kadry U-20 turniej ten to etap przygotowań do przyszłorocznych mistrzostw świata, których organizatorem będzie nasz kraj.