“Najazd” będzie miał charakter pokojowy i przyjazny, a celem będzie pojedynek piłkarski oraz koncert charytatywny.

Trudno o lepszą okazję do wybrania się na mecz wyjazdowy OKS-u niż wizyta w Bytomiu, Odra jest wiceliderem i celuje w mistrzosto jesieni, a Polonia chce się odbić od dna tabeli – zapowiada się więc atrakcyjny pojedynek.

Przykrego smaczku dodaje meczowi informacja – która obiegła wczoraj sportową Polskę – o groźbie upadłości klubu z Olimpijskiej 2. Jedynym kluczem do wyjścia z tej sytuacji będzie porozumienie z wierzycielami.

Całe niebiesko-czerwone Opole trzyma więc mocno kciuki za niebiesko-czerwony Bytom, ale najlepiej okazać to braciom kibicom osobiście, podczas sobotniego spotkania. Stadionowe kasy od strony ulic Olimpijskiej oraz Piłkarskiej będą otwarte w dniu meczu od godziny 13:00. Cena biletu to 10 złotych, dzieci do ukończenia 13 roku życia wchodzą za darmo!

Mecz przyjaźni, oprócz wielu prywatnych spotkań, będzie też okazją do wsparcia “brata po szalu” Krzysztofa “Kwacha” Kwaśniewskiego, którego trudną sytuację zdrowotną przybliżaliśmy wielokrotnie [link]. Zanim drużyny wybiegną na murawę odbędzie się koncert charytatywny, z którego część dochodu zostanie przeznaczona na jego leczenie. Zachęcamy do wspierania Odry w Bytomiu, gdzie każdy opolanin może się czuć jak w domu.

Koncert zespołu DYM KNF “Gramy dla Kwacha”, 12 listopada, godz. 15:30, scena na parkingu

Mecz Przyjaźni: Polonia Bytom – Odra Opole, 12 listopada, godz. 17:00, Stadion przy ul. Olimpijskiej 2

Zapraszamy także do odwiedzin i licytacji na profilu Facebook “Aukcja dla Kwacha”