Nie ma co spodziewać się w Odrze nerwowych ruchów – stwierdził prezes naszego klubu na antenie Weszło FM.

Kapitan zespołu Krzysztof Janus w poniedziałek gościł w Magazynie Fortuna 1 Ligi w Polsacie Sport, zaś prezesa klubu Karola Wójcika mieliśmy okazję posłuchać w „Pierwszoligowcu” na antenie internetowego radia Weszło FM.

– Widzieliśmy, co się działo w ostatnich meczach – odparł szef Odry, zagadnięty przez Andrzeja Iwana i red. Samuela Szczygielskiego o kiepską serię drużyny. – Trzy porażki z rzędu z pewnością nie są powodem do dumy i tym, czego oczekiwaliśmy. Nie ma jednak co spodziewać się w Odrze jakichkolwiek nerwowych ruchów. Sztab i zawodnicy pracują, będąc świadomi tego, co się w ostatnich tygodniach wydarzyło. Nasza pozycja w tabeli jest coraz niższa, staramy się wyciągać wnioski z popełnianych błędów. W obronie zdarzają nam się proste pomyłki, które nie powinny mieć miejsca na tym poziomie rozgrywkowym w żadnym zespole. Póki co sytuacja nie wygląda jednak tragicznie. Będziemy robić wszystko, by jak najszybciej uległa zmianie.

Karol Wójcik został też zapytany, czy zimą drużyna zostanie wzmocniona. – Każde okienko transferowe – nawet gdy drużyna spisuje się dobrze – służy temu, by dolać do szatni nowej krwi. Na pewno to zrobimy. Prowadzimy rozmowy z zawodnikami na różne pozycje. Nie będę wchodził w szczegóły, żeby nie zapeszać. Nie będę ukrywał, że mocno obserwujemy graczy do formacji defensywnej. Mam nadzieję, że uda się ją kimś wzmocnić – zadeklarował prezes Odry.

Sternika naszego klubu pytano też o napastników, współpracę z Zagłębiem Lubin i Lechem Poznań, cele na najbliższy czas czy budowę stadionu. Najnowszy odcinek „Pierwszoligowca”, czyli magazynu emitowanego co poniedziałek na antenie Weszło FM, jest dostępny TUTAJ. Polecamy.

foto: Mirosław Szozda