Informację o telewizyjnej relacji z meczu Odry z Vinetą Wolin, która od kilku dni krąży wśród kibiców, możemy oficjalnie potwierdzić.

Ogłoszenia dokonano dzisiaj podczas konferencji prasowej przeprowadzonej wprost z murawy stadionu przy Oleskiej 51!

Partnerami strategicznymi transmisji są: Miasto Opole, Energetyka Cieplna Opolszczyzny S.A. oraz Grupa Azoty Kędzierzyn S.A., a wśród obecnych gości znaleźli się: wiceprezes zarządu Grupy Azoty Sławomir Brzeziński, dyrektor TVP3 Maciej Radkiewicz, dyrektor oddziału TVP3 Opole Mateusz Magdziarz, wiceprezydent miasta Opola Marcin Rol, dyrektor MOSiR Opole Przemysław Zych i Maciej Sokólski z biura prasowego ECO S.A.

Pierwsze wypowiedzi uczestników konferencji na temat przedsięwzięcia można przeczytać w artykule portalu Sportowe Opole tutaj, a więcej informacji będzie udostępniać TVP3 Opole, jak również nasza strona klubowa.

O skali wydarzenia wspomniał dyrektor TVP3 Opole Mateusz Magdziarz: – Do transmisji wykorzystanych zostanie siedem kamer i dwie kamery slow motion. Spotkanie poprowadzi dwóch komentatorów.

Dzisiejsza wiadomość zbiegła się w czasie z oficjalną zgodą PZPN na zmianę godziny rozegrania rewanżowego meczu barażowego. Spotkanie, które początkowo miało się odbyć o 17:00 (środa, 15 czerwca), rozpocznie się godzinę wcześniej (16:00), co ma ścisły związek z decyzją o telewizyjnej relacji z tego ciekawego pojedynku.

Fot. Mariusz Chałupnik / www.sportoweopole.pl