Z Pogonią Szczecin w Centralnej Lidze Juniorów i z Victorą Cisek w klasie okręgowej – to weekendowy harmonogram naszych drużyn juniorów starszych oraz rezerw.

Mecz 8. kolejki Centralnej Ligi Juniorów z Pogonią Szczecin rozpocznie się o 14:00, czyli w chwili, gdy na Oleskiej trwać będzie jeszcze niestety starcie pierwszoligowej drużyny ze Stalą Mielec. Dla naszych juniorów to szansa na pierwsze „boiskowe” zwycięstwo po awansie do CLJ (dotąd pokonaliśmy jedynie walkowerem Piasta Gliwice), ale poprzeczka zawieszona będzie wysoko. Pogoń Szczecin wygrała 6 meczów i jest liderem tabeli. Podopieczni Grzegorza Zmudy z dorobkiem 6 punktów plasują się z kolei na 12. pozycji. Więcej – TUTAJ.

Dzień później, w niedzielę, o punkty powalczą nasze rezerwy. Odra II Groszmal zmierzy się na wyjeździe z Victorią Cisek. Pierwszy gwizdek o 16:00. Zespół trenera Łukasza Twardawy po sześciu kolejkach „okręgówki” w tabeli jest 7. (10 pkt). Rywale z Cisku plasują się niżej, bo na 12. pozycji (5 pkt). Więcej – TUTAJ.

CENTRALNA LIGA JUNIORÓW (grupa zachodnia)
sobota, 23 września, godz. 14:00, boisko przy ul. Północnej
Odra Opole – Pogoń Szczecin

KLASA OKRĘGOWA (Opole – grupa II)
niedziela, 24 września, godz. 16:00, Cisek, ul. Planetorza 12
Victoria Cisek – Odra II Groszmal Opole