Po ubiegłotygodniowych odwołanych spotkaniach, drużyny Odry wracają do walki o punkty w Centralnej Lidze Juniorów i klasie okręgowej.

Nasi juniorzy w pierwszym tegorocznym meczu w Centralnej Lidze Juniorów zanotowali porażkę (1:2) w Legnicy. Przed tygodniem nie zagrali u siebie z Falubazem Zielona Góra (mecz ten przeniesiono na 4 kwietnia), a teraz czeka ich kolejny wyjazd. W sobotę o 14:00 zmierzą się z Podbeskidziem Bielsko-Biała, czyli drużyną będącą na pograniczu strefy spadkowej tabeli grupy zachodniej CLJ. Bielszczanie zgromadzili 30 punktów i są na 7. miejscu, tuż pod kreską. Odra z kolei ma na koncie 14 „oczek” i jest 12. Więcej o rozgrywkach – TUTAJ.

Od wygranej z kolei 2018 rok rozpoczęły rezerwy. Odra II Groszmal, wzmocniona wieloma zawodnikami z kadry pierwszoligowego zespołu, rozgromiła Porawie II Większyce 5:0. Po tym, jak OZPN odwołał całą ubiegłotygodniową kolejkę, teraz naszą „dwójkę” czeka kolejny mecz u siebie. Podopieczni Łukasza Twardawy w niedzielę zmierzą się z LZS-em Jędrzychów, przedostatnią drużyną stawki. Odra II jest na 7. miejscu. Więcej o rozgrywkach – TUTAJ.

CENTRALNA LIGA JUNIORÓW (grupa zachodnia)
20. kolejka, sobota, 24 marca, godz. 14:00, Bielsko-Biała
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Odra Opole

KLASA OKRĘGOWA (Opole – grupa II)
18. kolejka, niedziela, 25 marca, godz. 15:00, boisko przy ul. Brzegowej
Odra II Groszmal Opole – LZS Jędrzychów

foto: Mirosław Szozda