Przedstawiamy rezultaty zanotowane przez zespoły Odry w miniony weekend.

Po piorunującym początku drugiej połowy – dwa gole między 47. a 50. minutą – juniorzy starsi zapewnili sobie piąte w sezonie trzy punkty. Pokonali u siebie Swornicę Czarnowąsy. W obliczu porażki MKS-u Kluczbork w Prószkowie, wskoczyli tam, gdzie chcemy ich oglądać w tabeli ligi wojewódzkiej zawsze – a więc na fotel lidera. W najbliższą sobotę w Centrum Sportu drużyna Odry podejmie Stal Brzeg.

Ze zmiennym szczęściem radziły sobie tym razem nasze zespoły występujące w Centralnej Lidze Juniorów. Ekipa U-17 po zaciętym meczu wygrała ze Stadionem Śląskim za sprawą bramki po strzale z rzutu wolnego i rykoszecie od jednego z chorzowian. W tabeli Odra jest 4. z dorobkiem 7 punktów, a w następnej kolejce pojedzie do Gorzowa Wielkopolskiego na mecz z zamykającym stawkę Stilonem. Bez punktów z Katowic wróciła z kolei drużyna U-15. Uległa Rozwojowi 0:2, a oba gole padły w drugiej połowie. W tabeli opolanie zajmują 5. miejsce, a teraz przed nimi domowe starcie ze Śląskiem Wrocław.

I LIGA WOJEWÓDZKA JUNIORÓW STARSZYCH (WIĘCEJ TUTAJ)
Odra Opole – Swornica Czarnowąsy 3:0
Bramki: Kawala 47, Sluga 50, Sluga 85
Odra Opole: Turek – Lisowski, Pudlik, Sluga, Aniszewski (71. Kupis), Bryłka, Chromiński, Dziwański (86. Konowalczyk), Kawala (85. Surmacz), Kowalski, Kurzeja (71. Wrzeciono).
Trenerzy: Tomasz COPIK i Jakub KOCZWAŃSKI.

CENTRALNA LIGA JUNIORÓW U-17 (WIĘCEJ W APLIKACJI MOBILNEJ ŁĄCZY NAS PIŁKA)
Odra Opole – GTV Stadion Śląski Chorzów 1:0
Bramka: Michalczyk 74 (samobójcza)
Odra Opole: Kołotyło – Styrczula (80. Rychlik), Maciej Wróbel (66. Kostuś), Wnuk (41. Matysek), Surzyn (73. Górniak), Witek, Szota, Kaczka (80+2. Kłosowski), Jaszczyk (68. Michał Wróbel), Gandziarowski, Jadeszko.
Trenerzy: Tomasz PIWOWARCZYK i Marek TRACZ.