Po 76 dniach do Opola powraca wielka ligowa piłka.!

Już w najbliższy piątek Niebiesko-Czerwoni zainaugurują nowy sezon w Fortuna 1 Liga na własnym stadionie. Do Opola przyjedzie zespół MKS Puszcza Niepołomice, który podobnie jak Odra w pierwszej kolejce zremisował bezbramkowo – z  GKS-em Jastrzębie. W I kolejce w drużynie prowadzonej przez Mariusza Rumaka zadebiutowało 4 nowych piłkarzy: Mateusz Wypych, Kamil Słaby, Martin Adamec, oraz Bartłomiej Wdowik. Zabrakło natomiast kontuzjowanego Rafała Niziołka, który jest już po artoskopowym zabiegu operacyjnym rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego. Decyzją Zarządu Klubu kontrakt z popularnym “Niziołem” został przedłużony do 30.06.2021r.

Z rywalem z Niepołomic mierzyliśmy się dotychczas w 6 oficjalnych spotkaniach. W dotychczasowej historii zawsze padał remis. Mamy nadzieję, że historia tym razem nie powtórzy się a nasi piłkarze w końcu przełamią fatum przeciwko Puszczy i zdołają po raz pierwszy zdobyć komplet punktów.

Odra Opole – MKS Puszcza Niepołomice
2. kolejka Fortuna 1 Ligi
piątek, 02 sierpnia, godz. 19:45, Stadion przy Oleskiej 51

Sędziuje: Kornel Paszkiewicz (Wrocław).

 

https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/pilka-nozna/2019-08-02-o-opole—p-niepo%C5%82omice-21955207

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z.o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.”