Niedzielne spotkanie Odry ze Skrą w Bełchatowie będzie 14. meczem tych drużyn w historii zmagań o ligowe punkty. Aż 10 meczów kończyło się wygraną niebiesko-czerwonych.

Bardzo dobry bilans naszego zespołu rozpoczął się już od pierwszej konfrontacji, która nastąpiła 15 kwietnia 1951 roku w Częstochowie. Ciekawostką jest fakt, że oba zespoły występowały wówczas pod innymi nazwami niż obecnie. Skra była Ogniwem Częstochowa, a Odra grała pod szyldem „Budowlani Opole”. Klub z Opola wygrał ten mecz 2:0. W rewanżu ponownie górą była nasza drużyna (3:2).

Skra Częstochowa to jeden z tych zespołów, który „leży” naszej drużynie. W całej historii Skrzacy wygrali tylko raz – 3 czerwca 2016 roku. Wtedy Odra miała zapewnione zwycięstwo w III lidze i awans, i w ostatniej kolejce sezonu 2015/2016 uległa na Oleskiej 0:1.

Bilans ligowych meczów Odry ze Skrą to 13 ligowych meczów: 10 zwycięstw, 2 remisy, 1 przegrana. Bilans bramkowy 31:10.

W rundzie jesiennej, w ostatnim pojedynku drużyn o stawkę, po golu Mateusza Kamińskiego w 89. minucie Odra wygrała ze Skrą 1:0.

Niedzielne spotkanie Skra Częstochowa – Odra Opole (godz. 15:00) możecie obejrzeć:

  • kupując dostęp do transmisji PPV (część zysków wróci na konto klubu) (LINK)

  • wykupując pakiet POLSAT BOX GO (LINK)

Kurs w Fortunie na to, że Odra wygra w Bełchatowie ze Skrą wynosi 2.46 Wejść do gry i sprawdzić inne zakłady Fortuny możecie klikając w –> (LINK)

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem”.