Informujemy, że kasy biletowe przy naszym stadionie przed spotkaniem z rywalem z Katowic (niedziela, godz. 17:45) będą czynne w piątek, sobotę i niedzielę.

Czekać będziemy na Was:
w piątek między godz. 15:00 a 18:00
w sobotę od 12:00 do 18:00
w niedzielę, czyli dniu meczu, od 12:00

Przypominamy, że bilety można kupować też w internecie za pośrednictwem strony https://bilety.odraopole.pl – TUTAJ.

Informujemy, że mecz z GKS-em Katowice jest z gatunku „top”, dlatego obowiązują na niego następujące ceny biletów.

W przedsprzedaży:
– normalny: 20 zł
– ulgowy: 9 zł
– z kartą kibica: 18 zł

W dniu meczu
– normalny: 25 zł
– ulgowy: 12 zł
– z kartą kibica: 22 zł

Meczami „top” określiliśmy przed sezonem starcia z Miedzią Legnica, Rakowem Częstochowa, Zagłębiem Sosnowiec, GKS-em Katowice i Ruchem Chorzów. Przypominamy, że bilet ulgowy przysługuje osobom do 15. roku życia, powyżej 65 lat oraz kobietom. Dzieci do lat 10 wchodzą na stadion za darmo, przy czym wymagana jest oczywiście obecność opiekuna i odebrania darmowego biletu w kasie. Pozyskanie darmowego biletu dla dzieci nie  jest możliwe drogą internetową.

Jak wiadomo, spotkanie z GKS-em (niedziela, 17:45) transmitowane będzie na antenie Polsatu Sport. My jednak gorąco zachęcamy i sądzimy, że nie trzeba nikogo dodatkowo przekonywać do przyjścia na trybuny. Nie dość, że mecz zapowiada się bardzo interesująco pod względem sportowym i kibicowskim, to jeszcze zainaugurowane tego wieczoru zostanie nowe sztuczne oświetlenie naszego stadionu. Widzimy się przy Oleskiej!

foto: Mirosław Szozda