Połączone siły szerokiej kadry pierwszego zespołu Odry oraz groszowickiego Groszmalu wygrały mecz w 45 minut.

Rezultat 6:1 osiągnięty jeszcze przed przerwą nie pozostawił wątpliwości w kwestii zwycięstwa, gospodarze wsparci kadrowiczami trenera Jana Furlepy strzelali celnie raz za razem, więc w drugiej połowie mogli skupić się na kontrolowaniu wyniku.

Start Dobrodzień odpowiedział dwoma bramkami, pierwsza padła w 28 minucie, kolejna tuż po przerwie.

Najperw Macieja Raniowskiego pokonał Maciej Biela, a następnie gola z rzutu karnego zdobył najlepszy strzelec gości Łukasz Romanowski. Gospodarze odpowiedzieli więc dla pewności jeszcze 2 bramkami i udanie pożegnali się ze swoim stadionem i kibicami.

Po strzeleniu jedynej bramki dla Odry w sobotnim meczu z Rakowem Częstochowa, także w niedzielę swoje “trzy grosze” do wyniku dorzucił Dawid Wolny, jak podsumowała strona Groszmalu: “Po raz kolejny Dawid wziął na siebie ciężar gry w środku pola, a na dodatek ustrzelił po raz kolejny hat tricka. Jak widać jest bardzo potrzebny zarówno w pierwszej drużynie Odry jak i w rezerwach”. Nic dodać, nic ująć!

Odra II Groszmal Opole – Start Dobrodzień 8:2 (6:1)

Bramki: Ałdaś 4′, Ogonowski 5′, Wolny 8′, 16′, 45′, Pietruszka 45′, 62′, M. Fiec 89′ – Biela 28′, Romanowski 48′.

Skład: Raniowski (46′ Skorupa) – Bednarz (46′ Kondziela), Mateusz Swendrowski, Tomasz Swendrowski (67′ Łukasz Swendrowski), Jan Fiec – Damian Ałdaś, Maciej Stasiowski (46′ Sapok), Adrian Krysian, Marcin Pietruszka, Paweł Ogonowski (75′ Maciej Fiec) – Dawid Wolny (46′ Zwardoń). Trener Tomasz Copik

Ostatni mecz w tej rundzie Odra-Groszmal rozegra na wyjeździe z LZS-u Raszowa (12 miejsce), a tydzień później (20 listopada) “rezerwiści” udadzą się do Szczedrzyka na mecz 1/16 okręgowego Pucharu Polski.