Miło nam poinformować, że do grona Sponsorów klubu dołączył kolejny ważny Partner – firma ForBET. 

W dniu dzisiejszym Zakłady Bukmacherskie Forbet, podpisały umowę z Odrą Opole, która obowiązywać będzie do końca sezonu 2018/2019.

Jako polska firma angażujemy się w wiele różnych inicjatyw sportowych. Ważne jest jednak dla nas to, że chcemy wspierać kluby mocno osadzone w lokalnych społecznościach, a takim jest właśnie Odra. Widzimy potencjał w tym projekcie i stąd decyzja o podpisaniu umowy – powiedział Robert Grzeszczyk, Prezes marki ForBET – Klub, który spędził 22 sezony w Ekstraklasie jest ważnym elementem historii polskiej piłki nożnej i jego miejsce jest w rozgrywkach centralnych. Mam nadzieję, że dzięki naszemu wsparciu zobaczymy w przyszłości zawodników Odry Opole na ekstraklasowych boiskach – dodaje prezes Grzeszczyk.

Bardzo się cieszę, że witamy dziś w rodzinie Odry nowego członka. Sytuacja Odry dzięki wsparciu takich sponsorów jak Grupa Azoty, Sindbad, Energetyka Cieplna Opolszczyzny i urząd miasta jest stabilna. Podpisana dziś umowa to jednak kolejny element zapewniający stały rozwój klubu – powiedział członek zarządu OKS Odra Opole Karol Wójcik – Ogromnie ważne było dla nas, że ForBET umożliwi naszym kibicom możliwość zaangażowania się we wsparcie klubu. Od dziś każdy kibić Odry będzie mógł mieć swój wkład w rozwój drużyny – dodał Wójcik.

Podkreślmy, że dodatkowo klub zyska na współpracy, jeśli sympatycy opolskiej Odry skorzystają z oferty ForBET, klikając w banner zamieszczony na stronie internetowej lub wchodząc bezpośrednio na link www.iforbet.pl/rejestracja/anfzsmkdwy.

Witamy w “niebiesko-czerwonej” rodzinie!