Partner meczu z Apklan Resovią Rzeszów firma JAKO istnieje na rynku już 30 lat, konsekwentnie rozwijając wysokiej jakości linię profesjonalnej odzieży oraz akcesoriów dla sportowców, klubów, związków i organizacji sportowych.

Program produktów JAKO skierowany jest głównie do uprawiania drużynowych dyscyplin sportowych. Pierwszymi klientami były kluby piłkarskie, jednak obecnie w ofercie znaleźć można szeroki wybór odzieży dla osób uprawiających siatkówkę, koszykówkę, piłkę ręczną, a także stroje dla biegaczy, miłośników fitness, bieliznę termiczną oraz wiele innych. Wieloletnie doświadczenia produkcyjne, pasja, jakość i uważna obserwacja rynku, klientów i ich potrzeb zaowocowała stworzeniem solidnego sprzętu sportowego z kompleksowym serwisem. Stale poszerzana gama produktów z nowoczesnym wzornictwem i bardzo dobra relacja ceny do jakości sprawiają, że marka JAKO zdobywa nowych, wiernych klientów nie tylko w Polsce. To również know-how i wieloletnie doświadczenie w logistyce i dystrybucji wysokogatunkowej odzieży z dopracowanymi katalogami.

Wszystkie produkty JAKO mają jeden wspólny mianownik – najwyższą jakość odpowiadającą najwyższym światowym standardom. Tej zasadzie JAKO hołduje od początku swojego istnienia. JAKO-TEC-CONCEPT to funkcjonalne poliestry XXI wieku, które w zależności od potrzeb odprowadzają wilgoć, izolują, chronią przed zimnem czy wiatrem.

Mając kontrolę nad całym procesem powstawania wyrobu końcowego – od projektu – do produktu finalnego, firma JAKO wielką wagę przykłada do wzornictwa. Subtelne wzory, zgrana kolorystyka i sportowy krój to atrybuty kolekcji drużynowych, projektowanych tak, żeby kilkunastoosobowa grupa ubrana w te same stroje prezentowała się nienagannie. Za bogatym asortymentem kolorystycznym w parze idzie pełny program rozmiarowy. Od orlika, przez juniora i damski taliowany krój, aż do rozmiarów seniorskich do 6XL. Stała kontrola stanów towarów w magazynie centralnym w Niemczech i ich prezentacja w sklepie B2B daje klientowi pełny obraz dostępności w danej kolorystyce i we wszystkich rozmiarach.

Jednym słowem – JAKOść.

Pod marką JAKO kryje się również bardzo istotne zaangażowanie JAKO Teamu. Drużynowy duch walki naszych pracowników i partnerów biznesowych przekłada się na rzetelną pracę zespołową, sprawną realizację zamówień i czytelną komunikację z klientami.

Ważnym czynnikiem wpływającym na kształtowanie się zaufania do marki jest najzwyklejsza kalkulacja. Coraz więcej klientów zauważa nie tylko różnice cenowe, ale też różnice stosunku jakości do ceny. Docenia się poziom dodatkowych usług. Dzisiejszy klient zna korzyści związane ze stałą współpracą i ceni rzetelnych partnerów z kompleksowym serwisem.

Zapraszamy do współpracy – JAKO Team