Dzisiaj w siedzibie klubu została podpisana nowa umowa sponsorska z Firmą Diaków.

Firma Diaków działa w branży energetycznej od 1988 roku co pozwoliło wyspecjalizować się w wykonawstwie sieci energetycznych niskiego i  średniego napięcia. Stawiając na ciągły rozwój i doskonalenie stworzyli prężnie i sprawnie działający zespół wykwalifikowanych elektromonterów oraz bogatą bazę sprzętu do prac budowlano-montażowych na liniach energetycznych napowietrznych i kablowych oraz w stacjach transformatorowych i złączach kablowych. Długoletnia praktyka w budowie oświetlenia drogowego pozwoliła doprowadzić do perfekcji proces budowy nowoczesnych systemów oświetlenia ulic, placów i dróg.

Nasz sponsor oferuje kompleksową obsługę inwestycji prywatnych w zakresie instalacji elektrycznych budynków i lokali mieszkalnych, począwszy od adaptacji projektu technicznego poprzez realizację instalacji elektrycznej wewnętrznej, linii zasilających, instalacji teletechnicznych, oświetleniowych i odgromowych. W trosce o środowisko promują ekologiczne i energooszczędne systemy instalacyjne.

Dzięki ciągłemu doskonaleniu kadry elektromonterów, firma Diaków chętnie podejmuje nowe wyzwania, stawiając na szkolenia, nowoczesne, ekologiczne rozwiązania takie jak wykorzystanie odnawialnych źródeł energii w gospodarstwach  domowych i w instalacjach przemysłowych. Dbają o jakość świadczonych usług i zadowolenie Klientów i stale podejmują działania w celu utrzymania wysokiego poziomu kwalifikacji personelu, wyposażenia i poprawy bezpieczeństwa pracy.

Profesjonalny i nowoczesny sprzęt jest wizytówką firmy. Szanują tradycję, ale stawiają na nowe technologie. Dzięki stale rozbudowywanej i modernizowanej bazie sprzętowej są w stanie kompleksowo i samodzielnie zrealizować znaczące budowlane projekty. W zasobach firmy znajdują się koparko-ładowarki, samochody ciężarowe samowyładowcze z urządzeniami dźwigowymi, podnośniki samochodowe i minikoparki. Dysponujemy także specjalistycznym sprzętem do robót ziemnych

DIAKÓW

ul. 1 Maja 1
46-022 Kępa
tel: +48 77 458 08 90
tel: +48 77 457 60 39
tel: +48 77 457 60 41

Zapraszamy do korzystania z usług naszego Partnera.