Rodzinna firma z Niemodlina, która mieści się w tym mieście na ul. Daszyńskiego 9, jest piątą, która przystąpiła do Klubu Biznesu Odry Opole.

Elsab istnieje od 1984 roku. W pierwszych latach działalności nastawiony był głównie na usługi instalatorstwa elektrycznego budynków oraz remonty i konserwacje obiektów elektro energetycznych W miarę rozwoju firmy w jej ofercie znajdowały się kolejne usługi. Obecnie świadczy ona usługi w ramach instalacji: wentylacyjnych, gazowych, sprężonego powietrza, elektrycznych i wodno-kanalizacyjnych. Do tego w ofercie są: prace budowlane w pełnym zakresie, pomiary (m.in. elektryczne, pola elektromagnetycznego, oświetlenia czy wydajności wentylacji). Firma posiada własny transport, zajmuje się też przebudową i naprawą maszyn produkcyjnych, prowadzi prace ślusarskie.

– Wachlarz naszych usług jest bardzo szeroki – mówi dyrektor Elsabu Paweł Błaszczuk. – Nowym polem aktywności jest wynajem maszyn, a zwłaszcza podnośników. Mocno chcemy się rozwijać pod tym względem.

Co ciekawe dyrektor Błaszczuk nie jest fanem piłki nożnej.
– Nie interesowałem się futbolem, ale mam nadzieję, że to się zmieni – tłumaczy pan Paweł. – Będę chciał pojawić się na stadionie w najbliższych miesiącach, by zobaczyć piłkarzy Odry w akcji. Przystąpiliśmy do Klubu Biznesu, bo zainteresowała nas jego forma i możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych, które mogą pozwolić rozwinąć naszą firmę.

Strona Elsabu – TUTAJ.