Energetyka Cieplna Opolszczyzny od wielu lat wspiera Odrę, stanowiąc jednego z gwarantów stabilizacji finansowej Odry.

W lutym ubiegłego roku strategiczny sponsor opolskiej Odry, postanowił kontynuować umowę współpracy z naszym klubem. Będąc największym dostawcą ciepła systemowego w województwie, ECO S.A. jest z Odrą już od ponad 10 lat. Logo partnera znajduje się od wielu lat na „niebiesko-czerwonych” koszulkach wszystkich kategorii wiekowych. Sponsor wspiera klub nie tylko w sferze finansowej, ale również na wielu innych płaszczyznach.

Realizacja szeregu działań wspierających inicjatywy lokalnych społeczności, to jeden z celów jaki przyświeca spółce. W myśl zasady „ECO WIĘCEJ NIŻ CIEPŁO”, firma jest organizatorem turnieju piłkarskiego „ECO CUP” dla najmłodszych adeptów futbolu. Dzięki niemu kilkuset młodych futbolistów rywalizuje o zwycięstwo w prestiżowym turnieju. W ostatniej edycji turnieju wzięły udział aż 64 drużyny z całej Opolszczyzny oraz regionu śląskiego, w tym piłkarze Akademii Odry Opole. Dzięki wsparciu sponsora, rozwija się w szybkim tempie wspominana Akademia, której koordynatorem jest Marek Duraj.


Pod koniec ubiegłego roku ECO S.A. wydała specjalny Kalendarz Eco 2017 “Energia w sporcie”. Na kartach kalendarza znaleźli się zawodnicy opolskiej Odry oraz siatkarki ECO UNI Opole. Profesjonalna sesja zdjęciowa dała znakomity wynik w postaci wyjątkowego kalendarza, stanowiącego także doskonałą pamiątkę dla kolekcjonerów gadżetów Odry.

Jak dotychczasową współpracę z Odrą Opole ocenia strategiczny partner? O to, zapytaliśmy u źródła:

– Współpracujemy z Odrą Opole już od wielu lat. Mimo, że obowiązujące umowy pomiędzy stronami zawierane były na różne okresy, to wsparcie klubu stanowi dla nas ważne ogniwo działalności – mówi Marcin Porzycki (przedstawiciel ECO/koordynator działań partnerskich) ECO S.A. w biznesie stawia na skuteczność i osiągnięcie możliwie najlepszego wyniku. Dotyczy to relacji z partnerami biznesowymi, a za takiego uważamy OKS Odra Opole. Klub stawia sobie wysokie cele, pragnąc osiągnąć jak najlepszy wynik, co wiąże się oczywiście z efektem wizerunkowym, ale przede wszystkim ma istotny wpływ na aspekt sportowy.

 

Dotychczasowa współpraca pozytywnie wpłynęła na obie strony. ECO S.A. poprzez promowanie Odry, wskazuje na wartości jakimi kierujemy się w biznesie. Determinacja, konsekwencja, ale przede wszystkim gra Fair Play, która nam przyświeca. To fundamenty, które stoją u podstaw ECO S.A., których bazą jest również transparentny charakter działania klubu, jak i przejrzyste zasady jego funkcjonowania – kontynuuje Porzycki.

 

Odra zyskała potężnego partnera, który przez wiele lat wspierał piłkarzy od trampkarzy po drużynę seniorską, bez względu na miejsce w piłkarskiej hierarchii. Stabilizacja finansowa jaką zapewniliśmy, pozwoliła na spokojne budowanie solidnej organizacji oraz czynienia stałych postępów sportowych, osiąganych przez opolskich piłkarzy. W tym miejscu chciałbym podkreślić nasze zaangażowanie skierowane wobec Akademii Odry Opole. Prawie 300. młodych, zdolnych oraz ambitnych zawodników z Opola i okolic, to ogromny potencjał, który funkcjonuje dzięki zaangażowaniu ECO S.A. Nie ukrywamy, że powyższa inicjatywa sprawia nam, jako strategicznemu partnerowi klubu, ogromną satysfakcję. Zamierzamy w dalszym ciągu kontynuować współpracę w tym zakresie, jak i przekazywać środki na działanie nie tylko Akademii, ale również organizację ogólnopolskiego turnieju ECO CUP. To najlepsza inwestycja w przyszłość opolskiej piłki nożnej – zakończył Marcin Porzycki.

[rozmawial-sebastian]

[foto-wlasne]