Niedzielny mecz z Resovią będzie wyjątkowy. Nie ze względu na wagę spotkania, ale na atrakcje przygotowane dla kibiców, którzy zdecydują się przyjść na Oleską 51.

Drużyna prowadzona przez trenera Piotra Plewnię ma już zapewnione 5. miejsce w lidze i grę w barażach o Ekstraklasę z Koroną Kielce (26 maja o godz. 18:00). Resovia też osiągnęła cel jakim było utrzymanie w lidze.

Zespół gości po raz ostatni zagra pod batutą trenera Dawida Kroczka, który po sezonie opuści zespół. Piłkarze Resovii będą mieli okazję, by podziękować swojemu szkoleniowcowi za dotychczasową pracę. Tym bardziej, że w poprzedniej kolejce doznali upokarzającej porażki 0:3 ze spadkowiczem – Górnikiem Polkowice, a zapewne chcieliby pożegnać swojego szkoleniowca w lepszym stylu. Dodatkowo zespół z Podkarpacia dopingować ma grupa ponad 300 fanów rzeszowskiej ekipy.

Z kolei niebiesko-czerwoni chcieliby w ostatnim meczu sezonu zasadniczego na na Oleskiej podziękować kibicom za wsparcie w całym sezonie. W związku ze zbliżającymi się barażami pojawia się pytanie, czy sztab szkoleniowy da odpocząć kilku kluczowym piłkarzom. Nawet jeśli tak się stanie, to z pewnością ci, którzy grali mniej, będą chcieli dobrą grą przyprawić spory ból głowy sztabowi szkoleniowemu przed meczem barażowym z kielecką Koroną.

A co z atrakcjami? Klub przy okazji meczu z Resovią przygotował ich wiele (m.in. dmuchańce, malowanie twarzy, boisko do gry dla najmłodszych). W klubowym sklepie do nabycia będą nowe szaliki oraz koszulki (niebieskie lub czerwone) z herbem klubowym zarówno w wersji męskiej jak i damskiej i dziecięcej.

To wyjątkowy sezon, dlatego liczymy, że tego dnia na stadionie będzie nasze rodzinne niebiesko-czerwone święto!

Ci, którzy jednak nie mogą przyjść na stadion, Niedzielne spotkanie Odra Opole- Resovia Rzeszów mają możliwość zobaczenia spotkania:

  • kupując dostęp do transmisji PPV (część zysków wróci na konto klubu) (LINK)
  • wykupując pakiet POLSAT BOX GO (LINK)

Kurs w Fortunie na to, że Odra z przytupem zakończy sezon zasadniczy i wygra z Resovią wynosi 3.20.

Wejść do gry i sprawdzić inne zakłady Fortuny możecie klikając w  (LINK)

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem”.