Drodzy Kibice,
pragniemy serdecznie Wam podziękować za wsparcie udzielone Klubowi w bieżących rozgrywkach. Wiemy, że możemy na Was liczyć w każdym momencie. Mamy pełną świadomość, że wyniki naszego Zespołu w tej rundzie są dla wszystkich absolutnie niesatysfakcjonujące.
Za stałym progresem osiąganym przez drużyny Akademii Odry Opole, czy budową Stadionu Opolskiego musi iść postęp w rozwoju pierwszego Zespołu.
Pokazaliśmy zeszłej wiosny, że w tym Klubie drzemie spory potencjał, którego jednym z przejawów było zajęcie 5. miejsca w lidze.

Runda jesienna sezonu 2022/2023 była dla nas nieudana. Czas jaki dzieli nas od zmagań wiosennych poświęcimy na korekty błędów, na odbudowę formy sportowej, co spowoduje wspinanie się Odry w klasyfikacji ligowej tabeli.
Dziękujemy za okazywane wsparcie, zrozumienie i zaufanie, które będziemy chcieli spłacić w jedyny oczekiwany przez Was sposób – sercem pozostawionym na boisku, a szczególnie lepszymi wynikami sportowymi.
Życzymy sobie i Wam, że przy okazji pierwszego domowego meczu na wiosnę przy Oleskiej (z Arką Gdynia), wszyscy będziemy w lepszych humorach. To oznaczałoby, że przywieźliśmy satysfakcjonującą zdobycz punktową z serii wyjazdowych meczów rozgrywanych na wiosnę 2023 roku.

Taki jest nasz cel, taka też niech będzie Wasza wiara. Razem jesteśmy silniejsi.