Centrum Handlowe Karolinka, będące największym obiektem handlowym w województwie opolskim oraz Odra Opole, czyli największy klub piłkarski w regionie podpisały umowę partnerską w zakresie współpracy marketingowej.

W ramach umowy, obie strony deklarują podjęcie szeregu działań promocyjnych, zarówno w przestrzeni galerii, jak i stadionu Odry.
– Pierwszy wspólnie organizowany event już za nami – 17 lutego, na terenie CH Karolinka odbyła się druga edycja turnieju e-gamingowego „GrajPan z Odrą”, w którym uczestnicy walczyli o tytuł reprezentanta Odry w e-rozgrywkach ligowych – mówi Aleksandra Mastalerz, regional marketing manager NEPI Rockcastle.

– Odra Opole jest jedną z największych wizytówek naszego miasta, klubem rozpoznawanym nie tylko w regionie, w Polsce. Cieszymy się, że będziemy partnerami, liczymy na to, że bliskie sąsiedztwo i powstający stadion będą sprzyjać naszej współpracy na wielu polach eksploatacji – dodaje Aleksandra Szrajer-Kolanko, dyrektor CH Karolinka.

Poza działaniami w przestrzeni publicznej, obie strony planują również wzmacniać przekaz swojej oferty w mediach społecznościowych m.in. poprzez organizację wspólnych konkursów, w których będzie można zdobyć bilety na domowe mecze Odry.

– Dzięki podjętej współpracy, Klub chce podkreślić swój regionalny charakter. Nowy stadion, który buduje się w sąsiedztwie centrum handlowego nosi nazwę Stadionu Opolskiego. Ten argument jest jednym z łączników podjętej współpracy – podkreśla Tomasz Lisiński, prezes zarządu OKS Odra Opole.

Działania obu podmiotów mają na celu łączenie mieszkańcom całego regionu i przygotowanie atrakcji łączących potencjał obu podmiotów.
*
Centrum Handlowe Karolinka jest największym kompleksem handlowo-usługowym w Opolu, a także miejscem spotkań rodziny i przyjaciół. Na powierzchni aż 70 tys. m² Centrum posiada szeroką ofertę 170 sklepów i punktów usługowych – od spożywczych, przez wyposażenie wnętrz, aż po ekskluzywne butiki oraz rozległy parking z ponad 2500 miejscami postojowymi. Przemyślany podział centrum na galerię handlową i park handlowy w sposób czytelny wyróżnia dwie strefy Karolinki, ułatwiając odwiedzającym dokonanie zakupów. Właścicielem obiektu jest NEPI Rockcastle. OKS Odra Opole S.A to pierwszoligowy klub piłkarski. Został założony w czerwcu 1945 r. Do jego największych sukcesów należy zaliczyć trzecie miejsce wywalczone na najwyższym​ szczeblu rozgrywek ligowych nad Wisłą (1964 r.) oraz trzecie miejsce w krajowych pucharze zdobyte dwa lata wcześniej.