Dwie nasze drużyny młodzieżowe (juniorzy i trampkarze) mają za sobą kolejne spotkania ligowe. Zakończyły się one pomyślnie dla niebiesko-czerwonych.

Najstarsza drużyna młodzieżowa, a więc juniorzy odnieśli najwyższe zwycięstwo w sezonie. Grający w grupie zachodniej Centralnej Ligi Juniorów nasz zespół w meczu zaleglym pokonał u siebie Falubaz Zielona Góra 4:0 (2:0). Bardzo dobry w wykonaniu opolan był zwłaszcza początek meczu, kiedy to rzucili się na rywali i osiągneli dużą przewagę. Do przerwy dwie bramki zdobył Dawid Miroszka, a po przerwie asystował on przy trzeciej autorstwa Aleksandra Krama. Wynik spotkania ustalił ładnym strzałem Mateusz Suchodolski.
– Zagraliśmy bardzo przyzwoity mecz – oceniał trener Tomasz Copik prowadzący naszą drużynę wraz z Grzegorzem Zmudą.

Odra Opole – Falubaz Zielona Góra 4:0 (2:0)
1:0 Miroszka – 10., 2:0 Miroszka – 42., 3:0 Kram – 64., 4:0 Suchodolski – 82.
Odra: Maciej Styrczula – Bateńczuk, Chodorek, Lisoń, Graczyk – Kram (83. Kozłowski), Pietrakowski, Wacławczyk (63. Suchodolski), Miroszka (83. Mikołaj Styrczula), Bryłka – Smolarek (73. Machnik).
Trenerzy Grzegorz Zmuda i Tomasz Copik. .

Wyniki gr. zachodniej Centralnej Ligi Juniorów – TUTAJ.

Kolejny mecz zespół Odry zagra w najbliższą sobotę na wyjeździe z Lechią Gdańsk.

Bardzo dobrze spisuje się natomiast drużyna trampkarzy z rocznika 2004, która występuje w Opolskiej Lidze Trampkarzy z zespołami mającymi zawodników o rok starszych. W czwartym meczu wiosennym odniosła czwarte zwycięstwo. Tym razem pokonała ona na wyjeździe OKS Olesno 3:1 (2:1). Dwa gole zdobyl Dominik Mrozek, a jednego Bartosz Rutkowski.

OKS Olesno – Odra Opole 1:3 (1:2)
1:0 Skonieczny – 16., 1:1 Mrozek – 18., 1:2 Rutkowski – 35., 1:3 Mrozek – 65.
Odra: Wojakowski – Palmer, Babijczuk, Duda, Stolarewski – Rutkowski, Drescher, Zarzycki, Bober – Paszkowski, Mrozek. Na zmiany wchodzili (zmiany w tej lidze są lotne): Krynicki – Kopacz, Kicmach, Półtorak, Śliwiński, Sługocki, Witkowski.
Trenerzy Wojciech Mielnik i Krzysztof Chełpa.

Wyniki Opolskiej Ligi Trampkarzy – TUTAJ.

Następny mecz podopieczni trenerów Mielnika i Chełpy zagrają już w najbliższy piątek 6. kwietnia. Na boisku Centrum Sportu przy ul. Północnej podejmą Start Namysłów. Początek spotkania o godz. 16.30.

foto: Mirosław Szozda