Nasz zespół do lat 17 awansował do ligi centralnej. W meczu rewanżowym o awans do CLJ pokonali swoich rówieśników z Chrobrego Głogów 3:0.

W rozgrywkach na szczeblu wojewódzkich nasi juniorzy do do lat 17 wygrali wszystkie swoje mecze. Wyniki w grupie dolnośląskiej spowodowały, że na drodze do Centralnej Ligi Juniorów przed naszymi piłkarzami stanęli ich rówieśnicy z Chrobrego Głogów. W pierwszy meczu nasz zespół w Głogowie zwyciężył 3:1 i do rewanżu przystępował z atutem własnego boiska oraz przewagą wypracowaną w pierwszym meczu. W dzisiejszym spotkaniu podopieczni Dariusza Kaniuki postawili przysłowiową “kropkę nad i” i pokonali rywali 3:0!

Po przerwie zimowej drużyna U-17 przystąpi do rozgrywek Centralnej Ligi Juniorów Młodszych. Nasz zespół będzie się mierzył z drużynami z województwa śląskiego oraz dolnośląskiego tj. drużyny: Górnika Zabrze, Gwarka Zabrze, Raków Częstochowa, Rozwój Katowice, Ruch Chorzów, Śląsk Wrocław oraz Zagłębia Lubin.

Odra Opole – Chrobry Głogów 3-0 (1-0)
Bramki: 1-0 Kaczka – 45., 2-0 Muzyka – 86., 3-0 Krajewski – 90.
Odra: Sapielak – Stolarewski (89. Sługocki), Jadeszko (90. Górniak), Michał Wróbel, Szota – Kaczka (70. Muzyka), Witek (85. Dąbrowski), Maciej Wróbel (83. Rychlik), Krajewski, Surzyn – Bober (60. Duda). Trener Dariusz Kaniuka.