Rodzina Odry Opole stale się powiększa. W nasze szeregi wstępuje drużyna oldboyów, która będzie występować w lidze wojewódzkiej.

W drużynie gra wielu byłych zawodników naszego Klubu jak m.in.: Józef Żymańczyk, Wojciech Burzyński, Arkadiusz Konfisz, Janusz Szpila, Janusz Wygaś czy trenerzy z Akademia OKS Odra Opole S.A. jak Wojciech Mielnik. Dotychczas drużyna grała pod nazwą Skaut. W nowych rozgrywkach będzie występować jako OKS Odra Opole.

Projekt naszych drużyn klubowych wspierają mocno nasi główni sponsorzy miasto Opole, ECO – ciepło, które lubię oraz Sindbad i LICON International, a do projektu drużyny oldboyów dołączyło kilku partnerów jak Reznak – znaki drogowe, AUTO CZOK, Tech-Med oraz Piekarnia Konfisz S.C.

Witamy w niebiesko-czerwonej rodzinie i życzymy sukcesów sportowych na wiosnę.