Pierwsze spotkanie na zgrupowania w Kamieniu za nami. Odra Opole po dobrej grze wygrywa z ROW-em Rybnik 3:0.

Pierwsza połowa spotkania była bardzo wyrównana. Zarówno jedna, jak i druga drużyna stwarzały sobie dogodne okazje. Wynik 0:0 po 45 minutach był jak najbardziej sprawiedliwy. Druga część meczu to już zdecydowana przewaga Odry, która strzeliła w tej części gry 3 bramki.

Wynik otworzył Marcin Niemczyk strzelając bramkę w 67 minucie. Drugiego gola zdobył w 80 minucie Marcin Wodecki. Bardzo cieszy skuteczność nowego zawodnika Odry, który dobrze czuje się w zadaniach ofensywnych. Cztery minuty później trzeciego, ostatniego gola strzelił Marek Gancarczyk, który podobnie jak Wodecki po dwóch meczach sparingowych, ma na koncie już dwie bramki. Dwa pierwsze gole padały po asystach Łukasza Winiarczyka.

W pierwszej części spotkania w barwach Odry zagrał Sebastian Bryłka. Był to debiut tego utalentowanego 15-latka w drużynie seniorskiej. W pierwszej drużynie Odry zadebiutował dzisiaj także obrońca, 18-letni Kacper Grądowski, który grał w drugiej połowie spotkania. Młodym zawodnikom serdecznie gratulujemy debiutu i życzymy kolejnych meczów w Niebiesko-Czerwonych barwach.

W drużynie gospodarzy, w drugiej części spotkania na boisku pojawił się Przemysław Brychlik, który dziś podpisał dwuletni kontrakt z ROW-em.