Bardzo młody i perspektywiczny pomocnik, wychowanek Czarnych Korfantów, podpisał z klubem umowę na najbliższe 3 lata.

Za rekomendację zawodnika niech posłużą słowa trenera Grzegorza Żabińskiego, pod którego okiem Dejwid spędził ostatnie 6 lat w Czarnych Korfantów: – To czysty talent, oczywiście do oszlifowania, zawodnik posiadający duże umiejętności taktyczne, bardzo dobrze poukładany jeżeli chodzi o osobowość, na boisku zawzięty i ambitny, od dawna ma przed sobą wyznaczony cel, do którego konsekwentnie dąży.

Opinię trenera Żabińskiego potwierdza szkoleniowiec juniorów Odry Grzegorz Zmuda, który dostrzegł zawodnika podczas meczu kadry OZPN 2000 z juniorami Odry, gdzie Dejwid zaprezentował się z bardzo dobrej strony.

Informacje z wielu źródeł potwierdziły bezpośrednią obserwację trenera Zmudy, więc poczynione zostały starania, w wyniku których zawodnik trafił na Oleską.

Dejwid Jackowski dołączył do zespołu juniorów starszych, ale prawdopodobnie błyskawicznie otrzyma szansę także na “mały debiut” w pierszym zespole, gdyż jego udział w dzisiejszym meczu sparingowym w Kluczborku (MKS – OKS) zapowiedział trener Jan Furlepa.

Niniejszym życzymy Dejwidowi długiej i pełnej sukcesów kariery piłkarskiej!

Serdecznie witamy w Odrze Opole!