Młodzi gracze naszego klubu z rocznika 2005 zostali docenieni przez PZPN.

Jakub Piechota, Wiktor Andruszko, Daniel Justin i Adam Wójcik zostali powołani na Letnią Akademię Młodych Orłów dla zawodników z rocznika 2005. Zgrupowanie odbędzie się w dniach 15-22 lipca w nadmorskim Gniewinie. Prócz przedstawicieli naszego klubu, PZPN na AMO zaprosił też 76 innych graczy z tego rocznika z całej Polski.

Piechota, Andruszko, Justin i Wójcik na co dzień grają w zespole młodzików Odry pod okiem trenera Tomasza Długosza. Akademia Młodych Orłów to projekt PZPN. „Treningi odbywają się w szesnastoosobowych grupach, a każdej z nich jest przydzielone dwóch trenerów. Każdy z uczestników AMO jest wyposażony w sprzęt sportowy firmy NIKE, dzięki czemu młodzi adepci futbolu mogą poczuć się tak, jak profesjonalni piłkarze. AMO to bezpłatna inicjatywa współtworzona przez PZPN, WZPN i Miasto wraz ze sponsorem głównym”.

Naszym niebiesko-czerwonym gratulujemy powołań i życzymy powodzenia!

foto: Mirosław Szozda