Wraz z rozpoczęciem rundy wiosennej wprowadzona została oferta skierowana do przedsiębiorców, którzy chcieliby z kibicami Odry przeżywać emocję piłkarskie przez cały tydzień przygotowujący do meczu oraz w czasie dnia meczowego. Partnerem pierwszego domowego meczu z GKS Bełchatów została firma COLUMBEX.

COLUMBEX

Firma Columbex-Sport istnieje od 1991 roku, dzięki czemu możemy poszczycić się wieloletnim doświadczeniem w branży pucharów i nagród. Obsługujemy największe imprezy sportowe, prestiżowe gale, eventy biznesowe, uroczystości rodzinne i inne ważne wydarzenia, zarówno na szczeblu lokalnym, jak i ogólnokrajowym. Współpracujemy z wieloma organizacjami, oraz związkami sportowymi, placówkami oświaty, przedsiębiorstwami i organami samorządowymi. Z przyjemnością realizujemy również zamówienia Klientów indywidualnych. Od momentu powstania firmy grono naszych nowych i stałych Kontrahentów powiększa się, co stanowi dowód na fachowość i profesjonalizm firmy Columbex-Sport.

REALIZOWANE USŁUGI

W standardowej ofercie posiadamy kilkaset wzorów pucharów i innych trofeów. Nasze możliwości produkcyjno-usługowe pozwalają personalizować standardowy asortyment, jak i komponować indywidualne trofea. Jesteśmy otwarci na kreowanie nowych form i tworzenie oryginalnych produktów na miarę wyjątkowych okazji.

Cięcie kształtów

laserowe wycinanie kształtów w laminacie, sklejce drewnianej, pleksi, szkle.

Druk sublimacyjny

wielokolorowe nadruki grafiki na blaszkę za pomocą prasy termo transferowej.

Ozdobne pakowanie

indywidualne pakowanie produktów, ozdobne etykiety, nadruki kolorowe na etui

Grawerowanie

laserowe lub mechaniczne jednokolorowe rytowanie tekstów i wzorów na laminat, szkło, drewno, skóry i inne.

Druk UV

najwyższej jakości kolorowe nadruki na płaskich i twardych powierzchniach, również wielkoformatowych.

Projektowanie

tworzenie grafiki na trofea i dyplomy, kreowanie nowych form statuetek, projektowanie przestrzenne odlewów