W  meczu 12 kolejki Fortuna 1 Liga  pokonujemy na wyjeździe Chojniczankę Chojnice 2:1!

Nasza drużyna lepiej meczu nie mogła rozpocząć. Już w trzeciej minucie spotkania po zagraniu ręką w polu karnym przez Mudre sędzia podyktował rzut karny.Do piłki ustawionej na 11 metrze podszedł Szymon Skrzypczak, który pewnym strzałem pokonał Andrzeja Witana. Bramkarz “wyczuł” Skrzype ale strzał był na tyle silny i precyzyjny, że piłka zatrzepotała w siatce.

Odra kontrolowała grę i nie dopuszczała gospodarzy do sytuacji strzeleckich.  Gdy sforsowali naszą obronę dobrze w bramce interweniował Rosa. Głową próbował zaskoczyć Kuzimski oraz Obrocnik po stałym fragmencie gry.

W 34 minucie spotkania wynik spotkania podwyższył Trojak. Nasz poomocnik wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego Krzysztofa Janusa na bliższy słupek i skierował piłkę do bramki Chojniczanki.

Druga połowa rozpoczęła się tak jak pierwsza czyli od gola w 3 minucie. Tym razem jednak strzelili gospodarze. Kuzimski, pięknym strzałem po zamieszaniu w naszej 16 zdobył kontaktowego gola. Swoją okazję miał Wdowik ale na posterunku był Witan. Chojniczanka dążyła do wyrównania ale na niewiele zdały się ich próby przy dobrze dysponowanym Rosie.