W ostatnim meczu sezonu 2019/2020 na wyjeździe przegraliśmy 1-0 z Bruk-Betem Termalica Nieciecza.

Od pierwszych minut na boisku w Niecieczy przeważali gospodarze, którzy aby zapewnić sobie grę w barażach o awans do ekstraklasy musieli zwyciężyć. Mimo to, Odra już w szóstej minucie mogła objąć prowadzenie. Niestety Mateusz Czyżycki zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału. Dalsza część meczu należała jednak do piłkarzy Bruk-Betu. Nie potrafili oni jednak zdobyć bramki. Dokonać tego mógł z kolei Szymon Skrzypczak w 39. minucie, który po dośrodkowaniu Rafała Niziołka trafił w słupek. Podopieczni trenera Dietmara Brehmera do szatni schodzili przy bezbramkowym remisie.

Po zmianie stron zespół z Niecieczy rzucił się do ataku, praktycznie zamykając niebiesko-czerwonych na własnej połowie. Termalica za sprawą Piotra Wlazło wyszła na prowadzenie w 73. minucie. Wykorzystał on rzut karmy po faulu Tomasa Mikinica. Wyniki innych meczów nie przeszkodziły Odrze i pozostajemy na kolejny sezon w Fortuna 1 Liga.