Już jutro meczem Rosja – Arabia Saudyjska zaczynają się mistrzostwa świata. W tej najważniejszej piłkarskiej imprezie wystąpi również nasza kadra narodowa, a my emocje związane z jej meczami będziemy mogli przeżywać wspólnie.

Na czas mistrzostw Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji wraz z urzędem miasta przygotował specjalną Strefę Kibica w największej hali w mieście – „Okrąglaku”. Serdecznie zapraszamy kibiców do obiektu znajdującego się w sąsiedztwie naszego stadionu.

Strefa znajdzie się w środku hali, a starcia Polaków będzie można oglądać na dużym telebimie. Jak zapowiadają organizatorzy podobno największym w regionie. Przy okazji meczów biało-czerwonych zostaną przeprowadzone liczne konkursy, a także przygotowano unikatowe szaliki „Polska – Opole”, które zostaną rozdane kibicom w różnych zabawach. Strefa przygotowana jest na 2000 osób. Wejście na halę jest bezpłatne. W czasie meczów będzie możliwość wyjścia i ponownego wejścia.

Strefa ma być miejscem rodzinnym, dlatego przed halą będą przygotowane dodatkowe atrakcje, takie jak: Food Trucki czy dmuchańce dla dzieci.

Strefa będzie działać podczas meczów naszej kadry. W planie są trzy spotkania grupowe oraz jeśli wybrańcy Adama Nawałki awansują do fazy pucharowej, także kolejne. Trzymamy kciuki, by było ich siedem.

Pierwsze spotkanie z Senegalem nasza drużyna zagra we wtorek 19 czerwca o godz. 17:00. Drzwi „Okrąglaka” zostaną otwarte o godz. 15:00. Drugi mecz z Kolumbią odbędzie się w niedzielę 24 czerwca o godz. 20:00, a strefa będzie już czynna od godz. 13:00. Ostatni mecz w grupie z Japonią zaplanowano na czwartek 28 czerwca na godz. 16:00 (strefa będzie czynna od godz. 14:00).

Zapraszamy do wspólnego przeżywania wielkich piłkarskich emocji w „Okrąglaku”.

Na zdjęciu: juniorzy naszego klubu: Denis Smolarek (z lewej) i Jakub Pietrakowski w towarzystwie trenera ich drużyny Tomasza Copika z okolicznościowymi szalikami „Polska – Opole”.