W 23. kolejce II grupy opolskiej klasy okręgowej rezerwowa drużyna naszego klubu pokonała na stadionie przy ul. Brzegowej ostatnich w tabeli Czarnych Otmuchów 4:1 (2:0).

Tym razem z pomocą „rezerwistom” pospieszyli: Filip Żagiel i Mateusz Marzec z pierwszej drużyny, a także pięciu graczy z ekipy występującej w Centralnej Lidze Juniorów (Maciej Turek, Artur Olejnik, Mateusz Suchodolski, Jakub Lakwa i Szymon Lewandowski). – Mocno w ostatnich dniach „posypał” się nasz skład i gdyby nie obecność tych zawodników, to byłyby duże problemy z zebraniem drużyny – mówił trener naszej ekipy rezerw Łukasz Twardawa. – Ważne, że po dwóch porażkach, udało się zwyciężyć.

Pierwszy na listę strzelców wpisał się Żagiel, a tuż przed przerwą na 2:0 podwyższył Suchodolski. Goście zaraz po rozpoczęciu drugiej połowy zdobyli kontaktową bramkę z rzutu karnego, ale więcej już nie zdołali. Drugi gol Suchodolskiego uspokoił sytuację, a w końcówce wynik spotkania ustalił Daniel Wolny.
W drugiej połowie trochę za mało graliśmy piłką, ale ogólnie był to przyzwoity mecz w naszym wykonaniu – podsumował trener Twardawa.

24. kolejka II grupy opolskiej klasy okręgowej
wtorek, 1 maja, godz. 17:00, stadion przy ul. Brzegowej

Odra Groszmal II Opole – Czarni Otmuchów 4:1 (2:0)
Bramki dla Odry: Żagiel (25.), Suchodolski (45. i 81.), Wolny (90.)
Odra II: Turek – Łański, Karliński, T. Swendrowski, Czmielewski – Żagiel (60. Lakwa), Olejnik, Idziak (74. Wolny), Pietruszka, Marzec (60. Lewandowski) – Suchodolski (90. Stanisz).
Trener Łukasz TWARDAWA.

Kolejny mecz Odra II zagra w najbliższą niedzielę 6.05 o godz. 17.00 również u siebie na stadionie przy ul. Brzegowej w dzielnicy Groszowice. Rywalem będzie solidna ekipa LZS-u Walce.