Andrzej Polak ponownie przy Oleskiej 51!

Andrzej Polak został nowym trenerem naszej drużyny U-19 i poprowadzi ją w Makroregionalnej Lidze Juniorów. Zastąpi na tym stanowisku Tomasza Copika, który jest członkiem sztabu szkoleniowego Dietmara Brehmera w pierwszym zespole Odry.

Jest to kolejny już raz, kiedy pochodzący z Opola trener będzie pracował z piłkarzami Odry. Dotychczas dwukrotnie pełnił funkcję trenera pierwszego zespołu (2009-2010 pod nazwą Oderka). W swojej karierze trenerskiej pracował również w Ruchu Zdzieszowice, MKS-ie Kluczbork (z którym w 2009 roku awansował na zaplecze ekstraklasy), Victorii Chróścice, Olimpii Lewin Brzeski, Swornicy Czarnowąsy, TOR-ze Dobrzeń Wielki, Skalniku Gracze oraz ostatnio Poloni Nysa.

Warto zaznaczyć, że jest to już drugi trener z licencją UEFA Pro w naszym klubie.

Witamy na pokładzie i życzymy sukcesów przy Oleskiej!