Firma Ana Dom, należąca do Pani Anny Mołodeckiej, jest kolejną, która dołączyła do naszego Klubu Biznesu. Zajmuje się ona obrotem nieruchomościami, ale nie tylko…

– W branży nieruchomości działam od 2010 roku, a firmę założyłam dwa lata temu – wyjaśnia pani Anna. – To nie tylko typowe biuro nieruchomości w tradycyjnym rozumieniu, że sprzedaje ono mieszkania klientów czy je wynajmuje. Zajmuję się doradztwem jeśli chodzi o nieruchomości, doradztwem inwestycyjnym, a także oferuję pomoc w aranżacji wnętrz.

Siedziba Ana Dom mieści się w Opolu przy placu Kopernika 13 obok Centrum Handlowego Solaris, a ciekawostką jest fakt, że razem z nią funkcjonuję kawiarenka Ana Cafe.

– Połączenie koncepcji biura nieruchomości z kawiarenką sprawia, że mamy unikalne podejście do klientów – tłumaczy pani Anna. – W miłej atmosferze możemy przedstawiać swoją ofertę.

My więc zachęcamy do korzystania z usług i wiedzy firmy Ana Dom. W ofercie ma ona nieruchomości nie tylko z Opola czy teremu naszego regionu, ale też spoza województwa.

– Do Klubu Biznesu Odry Opole przystąpiłam, bo bardzo podoba mi się, że istnieje on przy klubie sportowym – zaznacza pani Anna, która w przeszłości z powodzeniem uprawiała strzelectwo. – Będąc związana za sportem, wiem że dodaje on takim inicjatywom dynamizmu i entuzjazmu.

Stronę firmy Ana Dom można odwiedzić TUTAJ.